Minął kolejny dzień regat

ikona news

Zakończył się drugi dzień zawodów o Mistrzostwo w klasie Splash i Puchar Europy w klasie Flash. Tym razem wiatr okazał się słabszy niż wczoraj. Z tego też powodu pierwszy wyścig Splash’y został przerwany i wznowiony po kilkunastu minutach. W rywalizacji Flash’y nie było niespodzianek. Kolejne dwa wyścigi wygrał Filip Pietrzak (Polska). W pierwszym wyścigu tuż za jego rufą na metę przybyli Sandra van der Meyden (Holandia) oraz Auke van der Werf (Holandia), natomiast w wyścigu drugim Auke van de Werf (Holandia) i Marieke Versteegt (Holandia).
W kategorii Splashy, po wznowieniu przeprowadzono zgodnie z planem kolejne dwa wyścigi. W wyścigu trzecim miejsca pierwsze zajęli Andy Maloney (Nowa Zelandia) oraz Thomas Barker (Nowa Zelandia). Drudzy na metach w poszczególnych grupach zjawili się Laura Maes (Belgia) oraz Ersin Buckley (Nowa Zelandia). Trzecie pozycje należały do Hielke Dijkstra (Holandia) oraz Rikst Dijkstra (Holandia).
Wyścig czwarty zakończył się następująco. Pierwsi na mecie zgłosili się Mark Bonsink (Holandia) oraz Thomas Barker (Nowa Zelandia). Drudzy byli Rikst Dijkstra (Holandia) oraz Barend Bos (Holandia). Jako trzeci linię mety przepłynęli Hielke Dijkstra (Holandia) i Andy Maloney (Nowa Zelandia).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.